اضافه بنا، طبقه، اشکوب

تلاش کرده ایم مقاله پیش رو نمونه ای باشد پُرمایه که به پشتوانه آن می توان مُهر تأیید پایِ سازه سبک فولادی سرد نورد شده زد و نامش را در لیست بهترین مصالح ساختمانی گنجاند. باز هم قرار است از سازه سبک فولادی سرد نورد شده سخن بگوییم، همان که در صنعت ساختمان سازی، جایگاهی رزرو نموده شایسته. مقاله را پیش خواهیم برد.

اضافه بنا، با وجودِ سازه سبک فولادی سرد نورد شده

و اما مفهومِ اضافه بنا که پیش تر هم مقدمه ای از آن را عیان کرده ایم و پیرامونش به بحث نشسته ایم.فارغ از این که اضافه بنا با چه قوانین دست و پاگیری همراه است و آن که سودای اضافه کردن بنا در سر دارد بایستی با چه عواملی دست و پنجه نرم کند.

آمده ایم تا بگوییم اضافه نمودن بنا، امری است که دست کم همه ما بار ها با آن دست به گریبان شده ایم، بار ها برایمان پیش آمده به فکر اضافه نمودن بخشی به ساختمانمان باشیم تا فضای موجود را افزایش داده و بر آن بیفزاییم، خواسته ای که با حضور سازه سبک فولادی سرد نورد شده به سادگی محقق خواهد گشت.

اضافه بنا در ویلا سازی

اضافه بنا عموما در ویلاسازی ارج و قرب فزاینده ای دارد، آن زمان که به ویلاسازی مبادرت می ورزند و آن را در دستور کار قرار می دهند، مایلند پس از مدتی دست به اجرای اضافه بنا بزنند و به فراخور این امر، نتیجه ای خلق کنند، ستودنی و تحسین برانگیز. از این رو، فرآیند ساخت سازه‌های ال اف اس و در راه رسیدن به این هدف، دستِ یاری شما را به گرمی می فشارد.

اضافه بنا

 

آیا می دانید که برای اینکه در کمترین زمان ممکن یک ویلای زیبا با تمام امکانات را داشته باشید، چه باید کرد؟ کافیه مطلب مربوط به کانکس ویلایی را که هم ارزان قیمت بوده و هم قابل حمل است را مطالعه کرده، و با مشخصات و انواع کانکس های ویلایی آشنا شوید. همچنین این کانکس های ویلایی نیازی به مجوز ندارد.

 

اگر سودای اضافه بنا در سر دارید اما راهش را نمی دانید و یا مطلع نیستید از این که نقطه آغازش کجاست، بهترین کار این است که به سراغِ سازه سبک فولادی سرد نورد شده بروید و دست بگذارید بر سازه CFS که در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین مصالح نوین ساختمانی شناخته می شود و پرچمش را بر صدر جدول رقابت نشانده است.

 سازه سی اف اس (CFS)

آیا اضافه بنا، دارای استقامت ایده آلی است؟

سازه سبک فولادی سرد نورد شده متعهد می شود اضافه بنا را محقق کند بی آن که استقامت دستخوش تغییر گردد و یا نمونه نهایی به حیث کیفیت و مرغوبیت کمرنگ باشد و ضعیف.

سازه سبک فولادی سرد نورد شده، جان مایه اجزای ساختمانی است، آن را در میانه قطعات ساختمانی می گنجانند و اطرافش را با سازه های دیگر احاطه می کنند تا نتیجه نهایی از حیث ظاهر هم غنی باشد نه تُهی.

 سازه سبک فولادی سرد نورد شده

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.