سی اف اس CFS و انبوه سازی

سازه سبک فولادی سرد نورد شده سی اف اس  CFS با انبوه سازی پیوند ناگسستنی دارد

اگر خاطرتان باشد در مقاله ای که مزایای سازه سبک فولادی سرد نورد شده را لیست می کردیم اظهار داشتیم این سازه ها به مثابه شاه کلیدی هستند که بسیاری از قفل ها را باز می کنند، بار ها تاکنون از مزایایشان گفته ایم و کاربرد هایشان را یکی یکی از نگاه گذرانده ایم. این بار هم همراه شده ایم با سازه سبک فولادی سرد نورد شده مرغوب تا بگوییم در انبوه سازی ویلا چه نقش پُررنگی دارند و چه شاهکاری خلق می کنند.

سازه سی اف اس

پس از این مقدمات، غایتِ مان از نوشتار پیش رو را به میان می کشیم و ضرورت حضور سازه سبک فولادی سرد نورد شده در انبوه سازی را یادآور می شویم. لختی با ما همراه باشید.

سازه سبک فولادی سرد نورد شده سی اف اس  CFS، به انبوه سازی جان می بخشد

احتمالا بار ها و نام ها نام هایی مانند انبوه ساز و انبوه سازی مسکن را شنیده اید، کارشناسان حوزه مسکن عنوان می کنند در شرایط کنونی انبوه سازی یکی از شرایط ویژه ای است که کشور بدان نیاز مبرهن دارد. علتش را در مقاله های پیش ذکر کرده ایم و از این مطلب گفته ایم که انبوه سازی نیاز روز جامعه است و دلیلش به رشد پیوسته جمعیت بر می گردد.

سازه سی اف اس

از آن جا که مسکن به عنوان یکی از مهم ترین نیاز های امروزی شناخته می شود و تمام خانوار ها به مسکن به عنوان یکی از حیاتی ترین نیاز ها می نگرند، انتظار می رود ساخت سریع مسکن در دستور کار قرار بگیرد که ساخت سریع جز با انبوه سازی محقق نخواهد شد.

از طرفی رشد سریع جمعیت، سبب شده ساخت حجم انبوهی از واحد ها نیاز غیرقابل اغماضی قلمداد گردد که جز با انبوه سازی جامه عمل نخواهد پوشید. تمام این موارد همچون قطعات دومینو، پشت سر هم ردیف شده اند و موجب گشته اند انبوه سازی مهم تر از مهم تلقی گردد و در کانون نگاه ها جای خوش کند.

سازه سی اف اس

برای نیل به این هدف و برای این که بتوانیم انبوه سازی را آن طور که باید محقق کرده و به نقطه پایان برسانیم لازم است در وهله نخست به مصالح ساختمانی چشم بدوزیم که این مهم را برایمان عملی می سازند.

واضح است که جز سازه سبک فولادی سرد نورد شده، هیچ مصالحی نمی تواند چنین رسالتی را این چنین به پایان برده و ما را در نیل به اهدافمان یاری سازد.

از این رو این جا برای باری دیگر، دست سازه سبک فولادی سرد نورد شده را بالا می بریم و عنوان می کنیم این سازه، در این مسیر همراه ماست و به بهترین نحو انبوه سازی را برایمان محقق می سازد.

سازه سی اف اس

انبوه سازی با سازه سبک فولادی سرد نورد شده سی اف اس  CFS پیوند کور دارد

اگر شما نیز انبوه سازی را در کانون نگاهتان گنجانده اید و به آن به عنوان ضرورتی بی بدیل نگاه می کنید باید بگوییم راه رسیدن به آن تنها کمک گرفتن از بهترین سازه سبک فولادی سرد نورد شده است ولاغیر.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *