سی اف اس CFS و ویلاسازی

سازه سبک فولادی سرد نورد شده باکیفیت، ویلاسازی را محقق نموده است

سازه سبک فولادی سرد نورد شده، همان که ما آن را سازه سی اف اس (CFS) هم خطاب می کنیم، از آن گل سر سبد هایی است که جز بر خوبی ها نمی افزاید. مقاله پیش رو را هم به رشته تحریر در آورده ایم تا یکی دیگر از مزایای این سازه را با هم مرور کنیم و بار دیگر به اتفاق به این جمع بندی کلی برسیم که سازه سبک فولادی سرد نورد شده دارای مزایای عدید است و جایگاهش در میان مخاطبان کاملا محفوظ است. مرکز ثقل این مقاله را علاوه بر سازه سی اف اس (CFS)، ویلاسازی تشکیل داده است، آمده ایم تا برای بار دوم این دو عبارت را با هم تلفیق کنیم و از دستاورد هایشان سخن بگوییم.

بحث را استارت می زنیم با تمرکز بر ویلاسازی و اهمیتی که به یدک می کشد.

آنچه سازه سبک فولادی سرد نورد شده را با ویلاسازی عجین ساخته است

اگر از علاقمندان به خبر باشید و جدیدترین اخبار منتشر شده را مشتاقانه دنبال کنید حتما هجوم متقاضیان ویلا به شمال را متوجه شده اید و تمایل به خرید چنین ویلا هایی را در میان همگان کاملا مشهود دریافته اید. خشکسالی های اخیر و آلودگی هایی که با زندگی شهری دست به گریبان شده است، بسیاری از افراد را برآن داشته است تا نگاهشان را به سمت ویلا بچرخانند و جز خرید ویلا سودایی در سر نداشته باشند. خوب می دانیم آن جا که تقاضا زیاد می شود عرضه هم به موازاتش گسترش می یابد، از این رو مدت هاست ویلاسازی به مسئله ای مهم بدل شده که با نگاه بسیاری از افراد گره خورده است. تمایل به زندگی در مکان هایی که با آلودگی ها بیگانه اند و جز آرامش و حال خوب در چنته ندارند، انبوه سازان را برآن داشته تا ساخت ویلا را در کانون نگاهشان بگنجانند و برای نیل به این هدف دست به دامان مصالحی شده اند که سازه سبک فولادی سرد نورد شده نام می گیرد. با توجه به این که بحث هزینه برای بسیاری از افراد حین خرید ویلا مطرح است، سازندگان تلاش کرده اند در ویلاسازی از سازه سبک فولادی سرد نورد شده استفاده کنند با این هدف که ویلا های ساخته شده از نظر هزینه هم امتیاز بگیرند و از این حیث هم کاملا غنی باشند نه تُهی.

آن زمان که ویلاسازی در کانون توجه قرار می گیرد و نگاه ها را به سمت خود می کشاند آن چه برای سازندگان ویلا مهم است و حائز اهمیت، توانایی ساخت ویلا با سرعتی بی بدیل است، گفتنش تنها تکرار مکررات است که هرجا صحبت از سرعت می شود، سازه سبک فولادی سرد نورد شده باکیفیت، دستش را بالا می گیرد و مدعی می شود که در این زمینه حرف ها برای گفتن دارد. به همین خاطر است که در حال حاضر ویلاسازی پیوندی کور دارد با سازه سبک فولادی سرد نورد شده و سازه سی اف اس (CFS) به عنوان سازه ای بی رقیب در این زمینه به ایفای نقش می پردازد.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments