شینگل

شينگل

توضیح اجمالی در مورد شینگل:

شینگل (S)نوع شینگل خودچسب (چسب دار) است. نوار خود چسب قیری چسباندن ورقهای شینگل را رویهم دیگر امکان پذیر میکند و قسمت نوار خودچسب با لایه فیلم مانند پلی اتیلن محافظت می شود.
شینگل(S) بسادگی حتی در هوای بسیار سرد قابل نصب و اتصال است و بعلاوه به هیچ عنوان در مقابل وزش بادهای تند جدا نمی شود.
شینگل (S)بادو طرح“Nova”و“Traditional”تولید وعرضه می شود.
شینگل کمبریج(Cambridge) نوع شینگل دو لایه ضخیم می باشد.

رنگ زیبای هنرمندانه ، عمق ، ابعاد، بافت فلس مانند آن یک حس طبیعی جالبی را در بیننده زنده می کند.
شینگل کمبریج به آسانی قابل نصب می باشدو در این رابطه باید از نوار ایجاد اتصال غیر قابل نفوذ آن که در پشت هر ورق قرار دارد ، ممنون بود.
شینگل، پوشش سقف نوع شینگل است که با لایه فایبر گلاس بعنوان مقاومت دهنده واشباع شده توسط نوعی قیر باکیفیت بالا،تولید می شود وبا دانه های معدنی (Slates) با رنگهای متنوع پوشانده شده است.
این محصول جهت سقفهای شیبدار با شیب 30% به بالا کاملاً ایده آل است و جهت پوشش شیبهای کمتر و دیوارهای عمودی نیز کاربرد دارد.

مزایای متعدد

نصب شینگل روی کلیه سقفها بسیار آسان است و سطوحی که پوشش آنها با سایر محصولات مشکل و حتی غیر ممکن است با شینگل به آسانی انجام پذیر می باشد.
با توجه به لایه های رویهم قرار گرفته شده (فلس مانند) و داشتن رنگهای بسیار جذاب ، زیبایی فوق العاده ای دارد.کاربرد ونصب بسیار آسان و سریع را فراهم می آورد.

کاملاً عایق ضد آب است و بواسطه ساختمان انعطاف پذیر لایه های فلس مانند آن در مقابل تغییرات زیاد حرارتی محیط بسیار مقاوم می باشد و به هیچ عنوان ترک بر نمی دارد .
راه رفتن روی آن بدون خطر است و مشکلی ایجاد نمی کند .
برای اجرای کلیه جزئیات سقف مانند تیزه ها، آب روها و اتصال به دیواره دودکش ها احتیاج به محصولات جانبی نمی باشد و یک سقف یکدست و یکپارچه با استفاده از یک محصول را امکان پذیر می کند.

دارای وزنی بسیار سبک است (حدود10کیلوگرم هر مترمربع) و بار اضافی را به سازه تحمیل نمی کند.
سیستم ایزوشینگل دارای مزایای عالی و نکات مثبت متعدد می باشد، مانند: ایجاد عایق ضدآب مورد اطمینان ، مقاوم بودن در کلیه شرایط جوی ، سبکی و زیبایی سقف، کاربرد ونصب آسان آن جهت پوشش هرگونه سقف با اشکال مختلف و متنوع .

شینگل(S) و شینگل تحت استانداردEN544 که استاندارد اتحادیه کشورهای اروپائی می باشد تولید و مورد آزمایش قرار گرفته است و مطابقت مشخصات فنی و عملکرد آن در شرایط مختلف جوی طبقClass 1 استاندارد فوق توسط موسسات معتبر اروپائی تأئید شده است.
شینگل کمبریج بر اساس (Class 1)استانداردهای امریکائی زیر تولید و عرضه می شود.
ASTM-D3462,ASTM-D3018,ASTM-D3161,ASTM-E108

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.