سقف شیبدار

امروزه محصولات پوشش سقفهای شیبدار در طرح ها و مشخصات فنی متنوع ، پاسخگوی هر نوع سلیقه ای می باشند. مزایا و معایب هر یک ، مشخصات فنی و طرح و رنگ های مختلف هر یک از گزینه های سفالی ، سیمانی ، پی وی سی ، ورق گالوانیزه ، قیری و … را در قسمت محصولات مشاهده فرمایید.

انواع سقف شیب دار بیشتر برای املاک مسکونی رایج است. این سقف ها چند منظوره هستند. و نه تنها از نظر زیبایی خوشایندتر هستند ، بلکه اجازه نمی دهند عناصر طبیعی روی آن جمع شوند. از آنجا که این سقف ها از انواع سقف شیب دار هستند ، تمام آب ، خاک و سایر عناصر بیرونی فقط به راحتی بلغزانند. متخصصان ما در اشکوسازه گستر محبوب ترین انواع سقف شیب دار را با بهترین کیفیت برای شما آماده می کنند.

سال سابقه

متر مربع سازه

گروه اجرایی متخصص

مزایای سقف شیبدار

سالهاست در تمامی کشور های پیشرفته دنیا مزایای سقف های شیبدار موجب گشته تا طراحان و مجریان پروژه های ساختمانی ، سقفهای شیبدار را جایگزین سقفهای مسطح (فلت) نمایند.

از مزایای سقف شیبدار میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :

کاهش ابعاد ستونها و تیرها، کاهش ابعاد و میلگردها و خاموتهای فونداسیون ، کاهش بار موثر در زلزله ، کاهش ابعاد دیوارهای برشی و یا بادبندها وحدود 90% کاهش وزن آخرین طبقه سازه.

کاهش هزینه سقف در مقایسه با سقفهای مسطح بین 30 تا 80 درصد

کاهش چشمگیر مدت زمان طراحی و نصب با توجه به سرعت بالای اجرا

عدم نیاز به برف روبی ، ایزوگام های دوره ای و به طور کلی کاهش هزینه نگهداری

پوشش مقوله زیبایی شناختی از لحاظ معماری

امکان ایجاد فضای مفید و قابل استفاده در زیر سقف شیبدار علاوه بر فضای مفید ساختمان

پوشش مبلمان بام به دور از شرایط جوی (کولر ، آنتن ، تاسیسات ، …)

امروزه محصولات پوشش سقفهای شیبدار در طرح ها و مشخصات فنی متنوع ، پاسخگوی هر نوع سلیقه ای می باشند.
انواع مختلف محصولات سقف شیبدار را میتوانید در بخش محصولات مرتبط همین صفحه مشاهده کنید همچنین میتوانید مزایا و معایب هر یک ، مشخصات فنی و طرح و رنگ های مختلف هر یک از گزینه های سفالی ، سیمانی ، پی وی سی ، ورق گالوانیزه ، قیری و … را در صفحه محصول مورد نظر مشاهده فرمایید.

محصولات مرتبط

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments