ال اس اف مشهد

ال اس اف در مشهد

در این مقاله سریع ابتدا یک آشنایی خیلی سریع و ساده با سازه ال اس اف خواهیم داشت و پس از آن در رابطه با سازه ال اس اف در مشهد به بیان صحبت خواهیم پرداخت.

سازه lsf چیست؟

ساختار اسکلت فلزی سبک (LSF) یا همان سازه ال اس اف یک سیستم ساختمانی سبک است که بر اساس افزایش تعداد اجزای باربر سیستم باربری سازه را امکان پذیر می‌سازد. اساس کار در سیستم LFS توسط عناصر گل میخ ها و مسیرها شکل گرفته و اسکلت اصلی سازه ترکیبی از اجزای فولاد گالوانیزه نورد سرد شکل گرفته است. از پروفیل های C ، U و Z در این سیستم استفاده می شود که توسط پیچ و مهره یا پیچ های سر ویفر (خود حفاری) بهم متصل می‌شوند.

سازه ال اس اف (LSF) مدلی از سازه های سبک وزن بوده که قابلیت کاهش وزن پایه های ساختمان به همراه اضافه کردن بلندای ساختمان را دارند. سازه های ال اس اف (LSF) از استیل های کم وزن ساخته می‌شوند. این سازه ها با ارائه راهکار های کارآمد و مقرون به صرفه، به راحتی هر چه تمام تر در کنار ساختمان های قدیمی قرار می‌گیرند و با هر نوع مصالح و دکوراسیونی مطابقت دارند. و به عنوان یک نکته مهم این سازه‌ها زمان خیلی کمی را جهت نصب و اجرای ساختمان صرف می‌نمایند.

قیمت سازه ال اس اف در مشهد چقدر است؟

به منظور تخمین قیمت سازه ال اس اف در شهر مشهد نیاز است که عواملی همچون تعداد طبقات، مساحت بنا، سیستم چیدمان داخلی، نوع خاک و شرایط محیطی مورد بررسی قرار گیرد. بدین منظور توصیه می شود که حتما با مشاوران ما در شرکت اشکوسازه گستر تماس بگیرید و یا در فرم تماس شماره خود را برای ما ارسال کنید تا همکاران ما با شما در سریع ترین زمان ممکن تماس حاصل کنند.

در بسیاری از شهرهای استان خراسان به دلیل بافت خاک و شرایط ساخت سازه ها استفاده از سازه های ال اس اف رواج بسیاری زیادی پیدا کرده است. از آنجایی که سرعت اجرای این سازه ها بسیار بالا بوده، در نتیجه با اقبال عمومی برای ساخت ویلاها مواجه شده است.

با توجه به دامنه گسترده کاری شرکت اشکو سازه گستر در استان خراسان، قیمت سازه ال اس اف در مشهد برای عزیزانی که مایل به استفاده از این سیستم سازه ای باشندبسیار بهینه و به صرفه خواهد بود.

طراحی، ساخت و فروش سازه lsf در مشهد

شرکت اشکو سازه گستر در بسیاری از شهرها و به خصوص مراکز استانی نظیر شهر مشهد دامنه فعالیت گسترده ای داشته و این امر سبب شده تا بحث طراحی، ساخت و فروش سازه lsf در شهر مشهد برای کارفرمایان بسیار در دسترس و بهینه تخمین زده شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.