مجریان سازه های LSF (ال اس اف)

شرکت اشکو سازه گستر از سال 1387 به عنوان یک مجری سازه (LSF) در کشور ایران فعالیت می‌نماید. پروژه‌های این شرکت در اقصی نقاط ایران به چشم می‌خورد. هدف مهندسین این شرکت ساخت سازه‌های سبک وزن ال اس اف LSF با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت برای مردم عزیز ایران می‌باشد. در این قسمت اهدافی که مجریان سازه‌های ال اس اف (LSF) دنبال می‌نمایند، را بررسی می‌کنیم.

اهدافی که مجریان سازه ال اس اف باید به آن توجه کنند

ساخت و سازهای مطمئن

مجری سازه‌ (LSF) با هدف ساخت و سازهای مطمئن در خدمت مردم می‌باشند. منظور از ساخت و سازهای مطمئن، ارائه بهترین کیفیت ساختمان سازی برای مشتریان می‌باشد. مشتریان باید این اطمینان را داشته باشند، که با صرف هزینه‌های ساخت و ساز، یک ساختمان مقاوم در برابر زلزله و آتش سوزی به همراه زیبایی‌های منحصر به فرد سازه‌های ال اس اف (LSF) تحویل می‌گیرند.

نمونه کار بهترین مجری سازه LSF
اکثر کارفرمایان، از سازه‌های ال اس اف (LSF) درخواست بهترین سازه در قبال خطرات احتمالی مانند زلزله و آتش سوزی را دارند. در این خصوص باید گفت که این سازه‌ها در انواع زمین‌های مسکونی، تجاری، اداری و کشاورزی قابل اجرا می‌باشند و همچنین امکان تزئین کردن ساختمان‌ها توسط انواع دکوراسیون موجود می‌باشد.

مجریان سازه‌های ال اس اف (LSF) با توجه به تجربیات خود، امکان ساخت و سازهای استاندارد را دارند. منظور از سازه‌های استاندارد، رعایت کلیه موارد استقامت ساختمان در برابر بلایای طبیعی می‌باشد.

ساخت و سازهای مطمئن

ساخت و سازهای کم هزینه

اگر کارفرمایان از هزینه‌های طراحی، ساخت، اجرا و نگهداری ساختمان خود مطلع شوند، به راحتی می‌توانند متوجه کاهش هزینه با ساخت و ساز‌های ال اس اف (LSF) شوند. در سازه‌های ال اس اف (LSF) با توجه به اینکه هزینه ای بابت نگهداری و اجرا وجود ندارد، پس به راحتی می‌توان هزینه‌های طراحی و مدت زمان اجرا را کاهش داد. کارفرمایان از لحظه درخواست اجرای یک سازه ال اس اف (LSF) در مدت زمان کوتاهی می‌توانند سازه خود را تحویل بگیرند.

آیا می دانید که ساختار اسکلت فلزی سبک (LSF) یا همان سازه ال اس اف یک سیستم ساختمانی سبک است. اما سازه فولادی بتنی وزن نسبتا بالایی دارد؟ برای مقایسه سازه بتنی و lsf و همچنین مزایا و معایب آنها بهتر است مقاله مربوط به آن را مطالعه کرده، و بیشتر آشنا شوید.

این گونه سازه‌ها نیاز به پی کنی، بتن ریزی، اجرای طولانی مدت سازه و دیگر کارهای زمان بر در ساختمان سازی ندارند. پس هزینه‌های صرف شده در کوتاه ترین زمان ممکن به سازه ای محکم و استوار تبدیل می‌شود و قابل استفاده می‌باشد. مجریان سازه‌های ال اس اف (LSF) باید قبل از شروع به طراحی این سازه ها، کارفرما را در جریان صرفه جویی در هزینه و وقت بگذارند.

ساخت و سازهای کم هزینه

ساخت و سازهای مقاوم

از آنجایی که سازه‌های ال اس اف (LSF) با استفاده از فولاد نورد سرد ایجاد می‌شوند، پس دارای استقامت بسیار خوبی در برابر بلایای طبیعی مانند آتش سوزی، زلزله، طوفان، سیل و غیره می‌باشند. یک مجری سازه ال اس اف (LSF) باید نسبت به شرایط طراحی اشراف کامل داشته باشد.

هدف کارفرمایان از انتخاب سازه‌های ال اس اف (LSF) مقاوم سازی می‌باشد. پس مجریان سازه‌های ال اس اف (LSF) باید کارفرما را از مقاوم سازی ساختمان مطلع نمایند و این اطمینان را برای او بدهند که دیگر کارفرمایان از سازه‌های خود راضی بوده اند.

 

ساخت و سازهای مقاوم
انتخاب ساخت و ساز توسط سازه‌های ال اس اف (LSF) رو به رشد می‌باشد و رقابت در این خصوص بسیار زیاد می‌باشد. شرکت اشکو سازه گستر یکی از موفق ترین مجریان سازه‌های ال اس اف (LSF) در کشور ایران می‌باشد که در تجربه چند ساله خود، پروژه‌های بسیار موفقی را اجرا نموده است.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.